Szczegóły oferty

Korzyści z kompleksowej usługi zarządzania najmem

Kompleksowa usługa zarządzania najmem to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną czerpać korzyści finansowe z wynajmu nieruchomości, przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu. Zakres profesjonalnej opieki jest każdorazowo dopasowywany do potrzeb klienta, dzięki czemu może on sam zdecydować, które zadania mają stać po stronie agencji, a którymi będzie chciał się zająć samodzielnie. Rozwiązanie to pozwala uniknąć zbędnych formalnościami prawnych i rozliczeniowych czy bezpośredniego kontaktu z lokatorami. Specjaliści ze Strefy Najmu zajmują się przygotowaniem nieruchomości pod wynajem na każdym etapie transakcji. Nie tylko dbają o selekcję i weryfikację najemców, ale także przygotowują w pełni bezpieczną umowę najmu. Na dalszym etapie współpracy, firma jest odpowiedzialna za bieżącą obsługę wynajmu, a w razie awarii zapewnia również kompleksowy serwis, gwarantujący profesjonalną obsługę techniczną.

Znajdź swoje miejsce

Nieważne czy szukasz zwykłej kawalerki, czy apartamentu klasy premium. Zadzwoń lub napisz i sprawdź, co może zaoferować Ci Strefa Najmu.

Korzyści z kompleksowej usługi zarządzania najmem

Właściciel nieruchomości w każdej chwili ma dostęp do Panelu Klienta, w którym na bieżąco może monitorować bieżący stan liczników, wpłaty lokatorów czy zgłoszone awarie. Za pomocą Profesjonalnego Systemu Obsługi Najmu może również w każdej chwili dodać kolejną nieruchomość do swojej oferty. Nieważne czy wynajmujący posiada jedno mieszkanie, czy sieć apartamentów – dzięki tej usłudze wszystkie dokumenty, rozliczenia i informacje może mieć w jednym miejscu! Samodzielne zarządzanie nieruchomościami jest zajęciem niezwykle czasochłonnym i przy większej ilości lokali nietrudno się w tym pogubić. Za zaledwie ułamek zysków z najmu możemy zapewnić sobie komfort i wygodę, przerzucając wszelkie obowiązki zarządcy na firmę zewnętrzną. Nasi specjaliści nie tylko zajmą się księgowością i kwestiami prawnymi, ale także na bieżąco będą kontrolowali stan mieszkania i pomogą zakończyć współpracę z lokatorem. Zarządzanie nieruchomościami jeszcze nigdy nie było takie proste! Sprawdź naszą ofertę i zacznij zarabiać na swoich nieruchomościach. Zbuduj pasywne źródło dochodu, gwarantujące zyski i spokój na długie lata.

Postaw na najwyższą jakość usług

Nie marnuj potencjału swoich nieruchomości. Zacznij zarabiać bez zbędnego ryzyka.

Sprawdź ofertę kompleksowej usługi zarządzania najmem i nie trać czasu na zbędne formalności.

Etapy zarządzania najmem

Mimo że wielu osobom wydaje się, że zarządzanie mieszkaniami na wynajem wiąże się głównie z liczeniem zarobionych pieniędzy, tak naprawdę jest to trudny i bardzo wymagający biznes. Brak doświadczenia i nieznajomość prawa może nas wpędzić w kłopoty już na etapie podpisywania umowy najmu. Źle skonstruowana umowa może nas pozbawić podstawowych praw i utrudnić eksmisje ewentualnego niewypłacalnego lokatora. Z myślą o klientach, którzy chcą uniknąć wszelkich problemów i cieszyć się sporymi zyskami z najmu przygotowaliśmy ofertę kompleksowej usługi zarządzania najmem. Jak przebiega cały proces? W pierwszym etapie przyjmujemy od właściciela komplet dokumentów i kluczy. Wówczas możemy wspólnie ustalić strategię wynajmu. Klient może zdecydować, czy chciałby postawić na najem krótko- czy długoterminowy. Wtedy nasi specjaliści przygotowują profesjonalne materiały reklamowe, a technicy dokonują kompletnej inwentaryzacji mieszkania. Na tym etapie załatwiamy również w imieniu właściciela wszelkie formalności z dostawcami mediów, a sam klient otrzymuje dostęp do internetowego konta właściciela. Kluczowym krokiem w zarządzaniu najmem jest poszukiwanie najemcy. Na tym etapie sprawdzamy aktualne ceny rynkowe mieszkań oraz zajmujemy się intensywną kampanią promocyjną. Jesteśmy również odpowiedzialni za prezentację mieszkania potencjalnym lokatorom, negocjacje oraz finalizację umowy. Wówczas przechodzimy do etapu bieżącej obsługi wynajmu. Właściciel nieruchomości w każdej chwili ma dostęp do Panelu Klienta, w którym na bieżąco może monitorować bieżący stan liczników, wpłaty lokatorów czy zgłoszone awarie. Klient nie musi się martwić także formalnościami oraz kontaktem z lokatorem – jego rola ogranicza się tylko do czerpania zysków. W przypadku zakończenie współpracy z
dotychczasowym najemcą zadbamy także o szczegółowy odbiór lokalu z uwzględnieniem wszystkich wad i uszkodzeń, rozliczymy kaucję oraz rozpoczniemy nową kampanię promocyjną mieszkania.

4 ETAPY ZARZĄDZANIA NAJMEM

Zaplanowanie strategii najmu – Na podstawie przeprowadzonych analiz rynku i określenia oczekiwanego profilu najemcy, nasi specjaliści przygotują kompleksową ofertę, która pozwoli zmaksymalizować zyski z posiadanej nieruchomości.

Przygotowanie mieszkania i kampania marketingowa – Nasi fachowcy dostosują mieszkanie do potrzeb wybranej grupy najemców. Pozwoli to na przeprowadzenie skutecznej kampanii promocyjnej, za którą również jesteśmy odpowiedzialni.

Wybór najemców i przekazanie nieruchomości – Na tym etapie wybieramy spośród potencjalnych najemców osoby najbardziej wiarygodne, spełniające wymagania właściciela lokalu. Dbamy także o wszelkie kwestie formalno-prawne związane z podpisaniem umowy najmu.

Profesjonalna obsługa najmu – W trakcie trwania umowy kompleksowo zajmujemy się monitoringiem płatności i windykacją należności od najemców. Sprawdzamy również bieżący stan mieszkania oraz przyjmujemy zgłoszenia dotyczące awarii. Nasz serwis zapewnia pełną obsługę techniczną. Po zakończonej współpracy z najemcą dokonujemy odbiorów i wszelkich rozliczeń końcowych.

Zajrzyj do nas

Wybrane obiekty

Zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od lat.
Sprawdź naszą ofertę i wybierz mieszkanie dostosowane do Twoich wymagań.